Digitální Vstupenky Jsou Mnohem Lepší Než Tradicní S Papírovými Lístky

 

http://metropraha.eu/litacka/

 

Pro mnoho lidí dnes, rezervaci elektronická letenka je mnohem lepší volbou ve srovnání s konvenčně využity papírové letenky. Ačkoliv papírové letenky jsou ty poskytuje do divadla a Ukázat umístění jsou stále moc snadno dostupné, lidé jsou pomalu začátek na přijmout bezpapírové způsobem jízdenek není pouze praktické však rovněž životnímu. Teď pojďme lepší pochopení co e-ticket opravdu je.

 

Jen co je Elektronická letenka?

 

Je to pouze lístek vydáno v elektronické formulář. Nyní může být Adobe PDF nebo slovo dokument nebo jen e-mail, potřebuje být vám na místo pro vstup do příležitosti. Bude mít všechny podrobnosti například datum, umístění adresa, čas událost, číslo sedadla, třída a další důležité informace, typické papírové jízdenky obvykle má. Pouze rozdíl je, že to není v tělesném form nicméně v elektronické formulář. Elektronická jízdenka jsou používá častěji jsou pohodlné a rychlé na poskytují v srovnání do papírové letenky. Tady jde: http://metropraha.eu/litacka/ pro podrobnosti.

 

Následuje seznam Výhody E-jízdenek:

 

Je v podstatě poskytované k nákupčího od e-mail a je také nabídl na web kde to má byl získala. Jako takový, neexistuje žádná možnost samý ztrátě nebo ztracená.

 

Jeden může přístup online příležitosti jízdenek web v libovolném bodě času po celý den nebo noc a ze všech místo, který má web připojení. Díky tomu velmi praktické pro člověk na koupit lístky.

 

Kupující z e-lísteke-ticket nemusí čekají stejné se k dispozici poštou jako to je dodáno okamžitě na jejich e-mail Doručená pošta a jejich účty v online příležitosti jízdenek weby na úspěšné platby.

 

Zda jeden přeje na přizpůsobit lístky vyhrazené, samý může být snadno kterékoli místo a čas bez museli fyzicky přejít na umístění na shromáždit nové.

 

Podobně, v případě jeden vyžaduje zrušit, on nebo ona nemusí jít fyzicky místo pro jako to lze provést buď telefonicky nebo e mailu. Dále, lístek vystavitele příliš neexistuje vyžadují získat fyzické letenky e-ticket je okamžitě zrušeno.

 

Nevýhody lístek papíru:

 

V případě Znovuvydání (pokud cestující ztratil lístek), může existovat obvinění a v některých případech cestující by být požádáni o koupit nový lístek.

 

Pokud cestující vyžaduje na měnit lístek, ona nebo on bude požadované na poskytovat starý lístek do zástupce. Obvykle změna nebo refundace není možná bez původní lístek.

 

Některé aerolinie poplatek za papír variace letenky.

 

Za normálních okolností nelze check-in online

 

Oproti fyzické lístek, nebude to mít žádné omezení v jde o informace je složený na ní. To je primárně protože je bez poplatku papíru nebo tisk zapojených místo papírové jízdenky.

 

Konečně vstupenka nebude umožňují sdílet informace s ostatními chystá událost v úplně stejný způsobem služba e-ticket. Nicméně, jeden vyžaduje být opatrný o sdílení stejné jako jsou mnoho vstupenek prodejců a další podvodné aspekty kdo zneužívání Online událost systém.

 

Top